Paauksuotas Vaikų Dienos Centrų Angelas

45.00

Paauksuotas Vaikų Dienos Centrų Angelas, įkvėptas Vaidoto Ramoškos Vilniaus Angelų, yra Vilniaus ir visos Lietuvos simbolis, nešantis šilumą, globą ir gėrį. Pasirinkę šį angeliuką, remiate Vaikų Dienos Centrus.

Pagaminta iš paauksuoto žalvario.

Projekto Koordinatorius: Labdaros ir paramos fondas Tarptautinis Pagalbos Centras

Pagrindinis Partneriai: Rotary Klubas Vytis, VŠĮ Domus Solis

Kiti angelai

Labdaros ir Paramos Fondo „Tarptautinis Pagalbos Centras“ projektas "Mažieji Angelai" remia ir kitas socialines gerovės akcijas.

Paauksuotas Šeimos Namų Angelas

45.00

Iniciatyva „Parama Vaikų Dienos
Centrams“

Tam, kad gėrį ir šilumą skleisti galėtų kiekvienas norintis, projektasMažieji Angelai remia Lietuvos bendruomenės socialines gerovės akcijas.

Iniciatyva “Parama Vaikų Dienos Centrams” –  Norint paremti iniciatyvą „Parama Vaikų Dienos Centrams“, pasirinkite Paauksuotą Vaikų Dienos Centrų Angelą. Vaikų dienos centras – tai dienos globos socialinių paslaugų įstaiga, teikianti paslaugas vaikams, augantiems socialiai remtinose bei socialinių, psichologinių ir kitokių sunkumų turinčiose šeimose. Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centruose kasdien yra suteikiamos paslaugos daugiau nei 1000 vaikų ir jų šeimų. Finansiškai remdami Vaikų Dienos Centrus prisidedame prie auklėtojų kvalifikacijų kėlimo ir vaikų svajonių pildymo.

Pagaukite savo angelą

Kviečiame visas įmonės ir organizacijas prisijungti prie šios geranoriškos akcijos. Įmonėms, užsakančioms didesnius kiekius, taikomas specialus pasiūlymas. Norėdami sužinoti daugiau, užpildykite žemiau esančią užklausą.

Ačiū!
Gavome Jūsų žinutę, susisieksime su
Jumis el.paštu per 3 darbo dienas.
Oops! Something went wrong while submitting the form.