Paauksuotas Šeimos Namų Angelas

45.00

Paauksuotas Šeimos Namų Angelas, įkvėptas Vaidoto Ramoškos Vilniaus Angelų, yra Vilniaus ir visos Lietuvos simbolis, nešantis šilumą, globą ir gėrį. Pasirinkę šį angeliuką, remiate Mamų Unijos Šeimos Namus.

Pagamintaiš paauksuoto žalvario.

Projekto Koordinatorius: Labdaros ir paramos fondas “Tarptautinis Pagalbos Centras”

Pagrindiniai Partneriai: Mamų Unija

Kiti angelai

Labdaros ir Paramos Fondo „Tarptautinis Pagalbos Centras“ projektas "Mažieji Angelai" remia ir kitas socialines gerovės akcijas.

Paauksuotas Vaikų Dienos Centrų Angelas

45.00

Mamų Unijos Iniciatyva
„Šeimos Namai“

Tam, kad gėrį ir šilumą skleisti galėtų kiekvienasnorintis, projektas “Mažieji  Angelai” remia Lietuvos bendruomenės socialines gerovės akcijas.

Mamų Unijos iniciatyva „Šeimos Namai“  Pasirinkus Paauksuotą Šeimos Namų Angeliuką, lėšos yra skiriamos paremti projektą „Šeimos Namai“. Tai reabilitacijos ir informacijos centras sunkiai sergantiems vaikams ir jų artimiesiems, kuris kurs saugią, jaukią, sveikti padedančią aplinką visai sergančio vaiko šeimai. Projektas siekia, kad kiekvienam vaikui, paliestam onkologinės ligos, ir jo šeimai būtų suteikta pilnavertė kompleksinė pagalba ligos metu, dėti pastangas, kad keistųsi visuomenės požiūris į negalią turinčius vaikus.

Pagaukite savo angelą

Kviečiame visas įmonės ir organizacijas prisijungti prie šios geranoriškos akcijos. Įmonėms, užsakančioms didesnius kiekius, taikomas specialus pasiūlymas. Norėdami sužinoti daugiau, užpildykite žemiau esančią užklausą.

Ačiū!
Gavome Jūsų žinutę, susisieksime su
Jumis el.paštu per 3 darbo dienas.
Oops! Something went wrong while submitting the form.